MediaTory 2016. Nominacje dla dwóch dziennikarzy Radia ZET

W tegorocznej, 10. edycji plebiscytu MediaTory nominowanych zostało dwóch dziennikarzy Radia ZET, Roman Osica i Kamil Nosel.

Do 10. edycji plebiscytu MediaTory, czyli studenckich nagród przyznawanych polskim dziennikarzom, nominowane zostały łącznie 52 osoby. Z dziewięciu kategorii: autorytet, nawigator, torpeda, akumulator, detonator, promotor, prowokator , inicjator, reformator, obserwator, wśród nominowanych, w dwóch kategoriach znaleźli się dziennikarze Radia ZET Roman Osica i Kamil Nosel.

W kategorii Torpeda, za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać, nominację otrzymał reporter Radia ZET Roman Osica. "Za wzorowe dziennikarstwo radiowe. Za ekspresowe informowanie o najgłośniejszych aferach ostatniego roku. Za śledzenie sprawy podsłuchiwania dziennikarzy i prawników, za odkrycie audytu, będącego dowodem w sprawie oraz ujawnienie próby zatajenia jego wyników, a także za śledzenie zamieszania wokół reprywatyzacji działki Chmielna 70" - brzmi uzasadnienie nominacji.

W kategorii Akumulator, czyli za ładowanie pozytywną energią, za program Nosel kręci... Na Zlecenie Radio ZET nominowany został nasz dziennikarz Kamil Nosel. "Za codzienną dawkę humoru, która budzi rano i dodaje energii popołudniu. Za "wkręcanie" słuchaczy, które bawi do łez. Za ukazywanie rzeczywistości w krzywym zwierciadle, obnażającym absurdy polskiej codzienności".

Redakcyjnym kolegom serdecznie gratulujemy nominacji!

Czy znasz polski lepiej niż gimnazjalista? [QUIZ]

Rozwiąż QUIZ

Radio ZET/MT

Więcej: