Ryszard Rynkowski opuścił szpital psychiatryczny. Nowe informacje

Manager Ryszarda Rynkowskiego przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia piosenkarza. Jak mówi, Rynkowski "czuje się jak nigdy".

Ryszard Rynkowski opuścił szpital psychiatryczny w Świeciu, do którego trafił po przedwczorajszym incydencie w jego domu w Brodnicy. Artysta został zatrzymany z bronią i - jak informuje policja - próbował popełnić samobójstwo. Najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu, jednak nie wykonano badania na zawartość alkoholu, gdyż nie wyraził na to zgody.

Do zajścia doszło we wtorek późnym wieczorem, a do szpitala w Świeciu Rynkowski trafił w środę około południa. Teraz pojawiły się nowe wiadomości na temat jego stanu zdrowia.

Rynkowski jest już w domu

Jak poinformował manager gwiazdora, wokalista jest już w domu. Bogdan Zep wyjaśnił, że "każdy może mieć gorsze momenty", a artysta "jest w dobrym stanie, czuje się jak nigdy dotąd". Manager dodał, że w posiadłości piosenkarza nie doszło do żadnej awantury. Poinformował również, że plany koncertowe Rynkowskiego nie ulegają zmianie.

Jak dotąd Ryszard Rynkowski nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie i nie wiadomo, czy zajmie oficjalne stanowisko dotyczące wtorkowego zajścia.

Policja ustaliła, że piosenkarz miał pozwolenie na broń. W jego domu znaleziono trzy pistolety naładowane ostrą amunicją. Prokuratura bada sprawę, jednak w tej chwili nie ma mowy o postawieniu jakichkolwiek zarzutów.

Więcej: