Błaszczak woli landrynki od krówek. Skomentował "Ucho Prezesa" [WIDEO]

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak na antenie Radia ZET skomentował postać Mariusza z "Ucha Prezesa". - Najbardziej lubię krokodyla, bo jest sympatycznym zwierzakiem. To fajne zwierzę - śmieje się Błaszczak. Zdradził też, że tak jak serialowy Mariusz, lubi landrynki. - Jeżeli miałbym wybierać między landrynkami, a krówkami, to wybiorę landrynki – zdradza.

Minister Mariusz Błaszczak jest jednym z bohaterów miniserialu internetowego "Ucho Prezesa", który bije rekordy popularności w Internecie. Jak zdradził na antenie Radia ZET, oglądał serial i bawią go wątki o Mariuszu, jednak - jak twierdzi - gdyby autor znał jego środowisko polityczne, kabaret wyglądałby inaczej.

- Najbardziej lubię krokodyla. Myślę, że krokodyl jest bardzo sympatycznym zwierzakiem, chociaż z pozoru wydaje się inny - skomentował ostatni odcinek z ministrem Antonim Macierewiczem w roli głównej.

Pytany o to, czy tak jak serialowy krokodyl - Antoni Macierewicz, szef MON chce wygryźć prezesa PiS, odpowiada: - Są takie teorie, gdzieś tam się pojawiają w kabarecie - mówi.

- No jest, jest zabawne. Ja sobie myślę tak, że gdyby autor znał środowisko, moje środowisko polityczne, to pewnie ten kabaret by inaczej wyglądał. Nie zna, w związku z tym takie postaci zarysował, ale to jest zabawne - dodaje zapytany o to, czy odnajduje się w roli serialowego Mariusza.

RadioZET.pl/MT

Więcej: