Śniadanie za darmo? McDonald's rozdaje kanapki

McDonald's przygotował specjalną promocję śniadaniową. Przez najbliższy tydzień, w wybranych restauracjach sieci, między 7 a 8 rano rozdawane będą za darmo kanapki McMuffin. 

Pragniesz ciepłego śniadania, a nie masz czasu, żeby przygotować je w domu? McDonald's wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i w tym tygodniu rozdaje za darmo kanapki McMuffin. Promocja obowiązuje do 25 listopada, między 7 a 8 rano, w wybranych restauracjach sieci. 

McMuffin to podgrzana bułka z kotletem wieprzowym, plasterkiem sera i sosem musztardowo-chrzanowym. Dostępna jest w tych lokalach McDonald's, które posiadają ofertę śniadaniową. Przez najbliższy tydzień będzie można otrzymać ją bez opłaty, wystarczy o nią poprosić przy kasie. Informacja o akcji pojawiła się na Facebookowym profilu sieci. 

Czy całe przedsięwzięcie zakończy się sukcesem? Amatorów fast-foodów w naszym kraju nie brakuje, jednak z drugiej strony ostatnia akcja z zakupami w Lidlu pokazała, że darmowe promocje potrafią czasem wymknąć się spod kontroli. 

Radio ZET/Facebook/MP

Więcej: