Sieć komórkowa zrobiła piękny prezent ciężko poparzonej kobiecie

Pani Laura została ciężko poparzona. W pożarze spłonął również jej telefon i karta SIM. Sieć komórkowa wyszła z pomocą i zrobiła kobiecie piękny prezent.

Pani Laura uległa wypadkowi. W jego wyniku ma poparzone 30% ciała. Bluza, która zajęła się ogniem spłonęła razem z telefonem i kartą SIM, które były w kieszeni. Pani Laura przebywa na oddziale szpitala, gdzie przechodzi leczenie w sterylnych warunkach. W związku z tym ma kontakt jedynie z personelem medycznym, a odwiedziny również są ściśle kontrolowane. Jej jedynym kontaktem ze światem była właśnie karta SIM i smartfon. Możliwość pozostawania w kontakcie z rodziną i znajomymi jest także istotna w związku z kilkumiesięcznym leczeniem i rehabilitacją. Informacje sieć otrzymała od mamy Laury w liście, który przesłała do Play.

Pani Laura nie jest w stanie odwiedzić salonu, nie ma także możliwości sporządzenia upoważnienia notarialnego. Dlatego też do Laury i jej mamy wybrał się zespół Play. Oprócz samej karty SIM przy pomocy Samsunga udało się jej także dostarczyć telefon Galaxy S7 edge.

Radio ZET/Play/MS

Więcej: