Bilety za 2 zł: niesamowita oferta Polskiego Busa na święta i sylwestra

Dobre wiadomości dla wszystkich podróżujących w Święta Bożego Narodzenia i sylwestra! Polski Bus wypuścił mnóstwo promocyjnych biletów. 

Tysiące biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej polskiego przewoźnika. Bilety w promocyjnych cenach obejmują przejazdy od 16 grudnia do 10 stycznia – jest to więc nie tylko okazja, by powrócić taniej do domu na święta, spędzić sylwestra na drugim końcu Polski, ale także, by zaplanować sobie dłuższy – nawet trzytygodniowy urlop.

– Otwarcie nowego kalendarza to niepowtarzalna okazja aby w atrakcyjnych cenach zarezerwować świąteczną rodzinną podróż wyjechać na Sylwestra do jednej z europejskich stolic lub wybrać się na narty w styczniowy długi weekend. Dla wielu osób jest to najważniejszy i najpiękniejszych okres w roku więc nie ma na co czekać ponieważ bilety w elektryzujących cenach już od 1 zł znikają w ekspresowym tempie – skomentował ofertę Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Rzeczywiście, sprawdziliśmy – część biletów można dostać za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Polski Bus przypomniał także, że dzieci do lat 6 podróżują z PolskiBus.com do końca roku za 0 zł! Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Radio ZET/SI