Naprawdę pada śnieg. Zdjęcia i filmy z całej Polski

Od kilkudziesięciu minut w Warszawie pada śnieg. Ale okazuje się, że śnieg obudził nas nie tylko w stolicy – internauci z całej Polski dzielą się zdjęciami i filmami przedstawiającymi pierwsze opady śniegu w tym roku.

Jeszcze dzisiaj przekonamy się, czy zima znowu zaskoczy drogowców. Opady są coraz silniejsze, na chodnikach pojawiła się już kilkumilimetrowa warstwa białego puchu. Jeśli opady będą trwały cały dzień, możemy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych. 

Prognozy nie są zbyt optymistyczne, szczególnie dla tych, którzy nie przepadają za zimowym szaleństwem: w najbliższych dniach do Polski przyjdzie zima. Zrobi się ziemno, a w wielu miejscach możemy spodziewać się opadów, głównie śniegu, ale także śniegu z deszczem i samego deszczu.

Kierowcy, którzy jeszcze nie wymienili opon na zimowe powinni to zrobić jak najszybciej. Przypominamy także o płynie do spryskiwaczy!

Przejrzeliśmy media społecznościowe internautów – śnieg pada nie tylko w stolicy. Zobaczcie, jak to wygląda w całej Polsce.Puławy

Siedlce

Lublin

Białystok

Warszawa

U Was też pada śnieg? Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami i filmami!

Radio ZET/SI