Tylko w Radiu ZET. Zobacz CV Kajetana Poznańskiego

Radio ZET dotarło do życiorysu Hannibala z Żoliborza. Odsłaniamy osobowość Kajetana Poznańskiego. Wiemy, jak sam o sobie pisał.

Z życiorysu Poznańskiego dowiadujemy się, że interesował się na przykład... ziołolecznictwem. Było to jedno z jego wielu zainteresowań. Pisał, że interesuje się zbieraniem ziół, przygotowywaniem naparów i nalewek.

Pisał też o swojej dobrej kondycji fizycznej, pasji do gotowania, pływania i dłuższych wypraw do lasu. Przekonywał przyszłych pracodawców, że jest odporny na stres, samodzielny i zdyscyplinowany. Wysoko oceniał swoje umiejętności redaktorskie.

Życiorys Kajetana Poznańskiego

Celowo zniekształciliśmy grafikę, żeby uniemożliwić identyfikację źródła:

Staż w "Polityce"

Poznański zaczął staż w "Polityce" w dziale kultura w lipcu 2013 roku. Miał zaproponować 3 konspekty tekstów, ale redakcja uznała, że są zbyt "monotonne i osobliwe". Każdy z tekstów odnosił się do historii... kanibalizmu. Po tym jak jego teksty nie zostały opublikowane przeniósł się do działu społecznego, gdzie też jego tekstów nie przyjęto do druku.

Odnalezione konspekty zostały przekazane policji, bo - jak pisze redakcja - mogą być pomocne w budowaniu portretu psychologicznego Kajetana Poznańskiego.

Staż w PAP

W zeszłym tygodniu dziennik "Fakt" informował, że Poznański odbył w sierpniu 2013 staż w Polskiej Agencji Prasowej (PAP). Pisał głównie o wydarzeniach kulturalnych w Warszawie.

Radio ZET/Polityka/Fakt/MS

Więcej: