Kierowca oddawał mocz w autobusie miejskim

Kierowca autobusu miejskiego w Warszawie oddawał mocz w autobusie, którym jeździł - informuje "Warszawa w Pigułce". Incydent potwierdził Zarząd Transportu Miejskiego.

Na pętli Młynów kierowca oddawał mocz na przegub autobusu będąc w środku. Sprawę opisała kobieta, która była świadkiem sytuacji:

„Młynów godzina 19.38, autobus stoi sam, pusty, szczelnie zamknięty. Chcemy wejść, bo zaraz powinien odjechać, ale drzwi są zablokowane, fotel kierowcy pusty. Stoimy, czekamy, zaglądam przez szybę i oczom nie wierzę… Kierowca sika na przegub!".

Historia, która wydaje się nieprawdopodobna, okazała się prawdziwa. Potwierdził ją Zarząd Transportu Miejskiego:

„Sprawa zgłoszenia pasażerki dotyczącego kierowcy oddającego mocz w autobusie stojącym na pętli Młynów została bardzo szczegółowo zbadana przez ZTM oraz przez przewoźnika” - napisał w przeslanym do "Warszawa w Pigułce" oświadczeniu Igor Krajnow, rzecznik prasowy ZTM.

„W wyniku postępowania wyjaśniającego potwierdzono fakty przekazane przez pasażerkę. (...) Dlatego wobec kierowcy zostały wyciągnięte najsurowsze możliwe konsekwencje. Nie jest już pracownikiem warszawskiej komunikacji miejskiej." - dodał Krajnow.

Radio ZET/Warszawa w Pigułce/MS

Więcej: