Nie będzie otwartej sprzedaży biletów na mecze Legii w LM!

- Faza sprzedaży otwartej [na mecze w Lidze Mistrzów] w zasadzie się nie odbędzie - poinformowała Legia Warszawa na swojej oficjalnej stronie internetowej. Bilety zostały w całości wykupione przez posiadaczy karnetów.

Czy wybierasz się na mecz Legii w Lidze Mistrzów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kibice, którzy chcieli zobaczyć mistrzów Polski w starciu z Realem Madryt czy Borussią Dortmund, a nie posiadają karnetów, mieli od dziś od godziny 13 móc nabywać wejściówki na fazę grupową Champions League. Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa zdradził jednak, że otwarta sprzedaż nie ma w zasadzie sensu.

- Mecze rundy grupowej Ligi Mistrzów UEFA obejrzy przy Łazienkowskiej 3 komplet widzów. Praktycznie zakończyliśmy sprzedaż wejściówek na te spotkania - powiedział i dodał, iż "szczególnie zależało nam na docenieniu karnetowiczów oraz tych, którzy wspierają Klub nie tylko od święta".

- Cieszę się, że zgodnie z hasłem naszej najnowszej kampanii będziemy "Razem wśród Mistrzów", gdyż dzięki przyjęciu takich kryteriów oraz cen mamy pewność, że mecze z Borussią, Realem i Sportingiem obejrzą przede wszystkim wierni kibice Legii - podkreślił.

Co z pozostałymi kibicami? Dla nich jest jeszcze cień nadziei, ale trzeba uważnie śledzić stronę internetową Legii.

- Faza sprzedaży otwartej w zasadzie się nie odbędzie, do kas oraz internetu mogą jeszcze w najbliższych godzinach trafiać pojedyncze bilety z nieopłaconych lub zwróconych zamówień - zaznaczył Szumielewicz.

Pierwszy mecz przy Łazienkowskiej w fazie grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się 14 września, a rywalem "Wojskowych" będzie wicemistrz Niemiec, Borussia Dortmund. 2 listopada do Warszawy zawita Real Madryt, a 7 grudnia, na zamknięcie tej rundy, Sporting Lizbona.

Radio ZET/Legia/KS

Więcej: