Kulisy Euro 2016. Premiera filmu "Chcę więcej"

Podczas gdy kibice emocjonowali się meczami reprezentacji na Euro 2016, Łukasz Wiśniowski i jego ekipa z serwisu "Łączy nas piłka" pracowali, by uchwycić najciekawsze zakulisowe sytuacje z udziałem naszych piłkarzy. Efektem ich działania jest 46-minutowy film zatytułowany "Chcę więcej".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- W trakcie Euro 2016, po meczu z Niemcami, Andrzej Twarowski napisał na Twitterze: „Mamy w Polsce pokolenie Chcę Więcej. Nie tylko w piłce. I to jest wspaniałe”. Trudno znaleźć zdanie lepiej oddające charakter grupy, którą w ostatnich latach zarządza selekcjoner Adam Nawałka - tłumaczy twórca filmu pomysł na tytuł.

Celem wideo jest ukazanie kulis, a przede wszystkim relacji panujących pomiędzy piłkarzami i emocji, jakie towarzyszyły im podczas zgrupowania w Arłamowie oraz w trakcie pobytu we Francji. Widzimy obrazki z szatni, z pokoi zawodników, z siłowni, a także zza linii bocznej, kiedy Grzegorz Krychowiak wykorzystuje ostatnią jedenastkę ze Szwajcarią i gdy Jakub Błaszczykowski myli się w starciu z Portugalią.

Muzykę do filmu skomponował znany z zespołu The Dumplings Kuba Karaś, a współtworzyli m.in. montażysta Adrian Duda i autor zdjęć Jakub Rejmoniak.

- Miłego seansu! Trzymajcie za tych zawodników kciuki w nadchodzących eliminacjach, wystarczająco wiele razy pokazali, że na to zasługują - apeluje Wiśniowski.

Cały film możecie obejrzeć POD TYM LINKIEM. Poniżej zamieszczany zwiastun produkcji.

A już w niedzielę 4 września mecz Polska - Kazachstan. Na żywo na radiozet.pl.

Radio ZET/Łączy nas piłka/KS

Więcej: