Córka Małysza ofiarą stalkingu. Dramatyczny wpis żony byłego skoczka

- 4 lata NĘKANIA naszej rodziny... głównie Karoliny... w tym - GROŹBY KARALNE [pisownia oryginalna] - tak swój wpis na Facebooku rozpoczęła Izabela Małysz, która tym samym poinformowała, że jej rodzina padła ofiarą stalkingu. Małyszów nęka nastolatka z Warszawy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wpis pojawił się 11 listopada. Zniknął już z profilu żony byłego skoczka, Adama Małysza, ale zdążył "rozprzestrzenić się" w sieci.

- 4 lata NĘKANIA naszej rodziny... głównie Karoliny... w tym - GROŹBY KARALNE.

4 lata niepotrzebnego stresu, zamieszania, nieporozumień... które stwarzała w naszej rodzinie, wśród bliższych i dalszych znajomych (zakładanie naszych fałszywych profili na portalach społecznościowych, wypisywanie jakoby "w naszym imieniu" do innych, wypisywanie do nas z fałszywych kont "znajomych", bombardowanie nas milionami wiadomości bezsensownej treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem). 4 lata zbierania przez nas materiału dowodowego.

Próby naszych rozmów, tłumaczenia, podejścia wychowawczego, matczynego czy po prostu ludzkiego.

Sprawa zgłoszona na policję... kolejne miesiące przesłuchań, weryfikowania podanych przez nas "na tacy" dowodów, w końcu rozprawa.. i ....???!!!!

i NIC!!! - grzmi Izabela Małysz [pisownia oryginalna]

Wyjaśniła, że po decyzji sądu jej rodzina miała może 3 miesiące spokoju, po czym nastolatka wróciła do swoich złych nawyków.

Kobieta ma dość prześladowania ze strony nastolatki i w związku z brakiem reakcji ze strony rodziców, odpowiednich służb czy instytucji zdecydowała się na desperacki krok - opublikowała dane personalne 19-latki mając nadzieję, że to wpłynie na postawę stalkerki.

- Wiem, że nie powinno się załatwiać tak poważnych spraw w ten sposób. Niestety, mnie pozostało już jak widać tylko takie wyjście. Po wiadomości, którą otrzymała z okazji 19. urodzin moja córka Karolina.. 31 października tego roku powiedziałam basta... i z premedytacją podaję do publicznej wiadomości dane osobowe dziewczyny. Może środowisko szkolne (bo na rodzinne to jak już widać nie możemy liczyć) i znajomych.. będzie miało na nią wpływ, bo mnie już zabrakło sił i cierpliwości - czytamy.

Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego poinformował, że 19-latka w kwietniu została skreślona z listy uczniów.

Radio ZET/NaTemat/Sportowe Fakty/KS

Więcej: