Polska - Rumunia: Szykują się zmiany. Na kogo postawi Nawałka?

Adam Nawałka prawdopodobnie zdecyduje się na kilka zmian w składzie względem ostatniego meczu z Armenią (2:1) i postawi na grę jednym napastnikiem. Spotkanie Polska - Rumunia odbędzie się w piątek o godz. 20.45.

Kto wygra mecz Polska - Rumunia?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Miejsce w bramce zachowa z pewnością Łukasz Fabiański. Przed nim wystąpi linia obrony, która w eliminacjach MŚ 2018 jeszcze ze sobą nie grała: Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk.

Polska - Rumunia: Felieton Pawła Zarzecznego

Kto w pomocy? Na bokach powinniśmy ujrzeć Jakuba Błaszczykowskiego i Kamila Grosickiego. W środku pola za rozbijanie ataków rywali i wyprowadzanie akcji odpowiedzialny będzie duet Grzegorz Krychowiak - Karol Linetty. Rolę ofensywnego pomocnika pełnić ma Piotr Zieliński. W ataku zagra oczywiście Robert Lewandowski.

W porównaniu z ostatnim meczem z Armenią ze składu wypadnie trzech graczy: Thiago Cionek, Maciej Rybus i Łukasz Teodorczyk.

Przewidywany skład na mecz Polska - Rumunia: Ł. Fabiański - Ł. Piszczek, K. Glik, M. Pazdan, A. Jędrzejczyk - G. Krychowiak, K. Linetty, J. Błaszczykowski, K. Grosicki, P. Zieliński - R. Lewandowski.

Początek meczu Polska - Rumunia w piątek o godz. 20.45. Relacja na żywo na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: