FIFA 17: Ronaldo lepszy niż Messi, Lewandowski w TOP 10 [OCENY]

Robert Lewandowski znalazł się w czołowej dziesiątce najlepszych piłkarzy gry FIFA 17. Wśród napastnik sklasyfikowany został na drugim miejscu. Na uwagę zasługuje też fakt, że Cristiano Ronaldo otrzymał wyższą ocenę ogólną niż Lionel Messi.

Czy Robert Lewandowski zasłużył na tak wysoką ocenę w grze?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

FIFA Ultimate Team to najpopularniejszy tryb gry. Miliony graczy na całym świecie co roku kolekcjonuje w nim karty czołowych piłkarzy świata, tworzy składy i rywalizuje nimi w turniejach. W ciągu całego roku na rynku pojawiają się też nowe karty. Np. Ronaldo zaczynał z oceną ogólną 93, a skończył z 99.

W sześciu ostatnich edycjach gry Messi miał na starcie wyższą ocenę niż Portugalczyk. Pod względem rywalizacji tych dwóch zawodników FIFA 17 jest więc przełomowa. Ronaldo to najlepszy piłkarz w grze (ocena 94), Messi jest drugi (93). Kolejne miejsca zajmują Luis Suarez, Neymar i Manuel Neuer (wszyscy po 92).

Robert Lewandowski otrzymał ocenę taką samą jak Zlatan Ibrahimović (90). Lepszy - wśród napastników - jest tylko wspomniany wcześniej Suarez. Mniejsze oceny ogólne od "Lewego" mają m.in. Sergio Aguero (89), Antoine Griezmann (88), Gonzalo Higuain (88) czy Karim Benzema (87).

Najlepsi piłkarze w grze FIFA 17:

1. Cristiano Ronaldo - 94
2. Lionel Messi - 93
3. Neymar - 92
4. Luis Suárez - 92
5. Manuel Neuer - 92
6. Gareth Bale - 90
7. Zlatan Ibrahimović - 90
8. Jérôme Boateng - 90
9. Robert Lewandowski - 90
10. David De Gea - 90

Radio ZET/AN

Więcej: