Gareth Bale na celowniku mafii narkotykowej?

As Realu Madryt Gareth Bale oraz jego narzeczona Emma Rhys-Jones wynajęli dodatkową ochronę w związku z... możliwą zemstą mafii narkotykowej. W sprawę zamieszana jest kuzynka dziewczyny piłkarza, znana brytyjska fotomodelka, Epiphany Dring.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Przed kilkoma tygodniami 27-latka zaginęła, a wraz z nią walizka z 300 tysiącami funtów, drogimi zegarkami i narkotykami. Całość warta jest milion funtów.

Jak informuje "The Sun", te pieniądze należały do gangu narkotykowego, który teraz stara się odnaleźć modelkę i odzyskać walizkę. Ucierpieli na tym dziadkowie oraz wujkowie Dring, którym spalono domy oraz samochody.

Bale i jego narzeczona Emma Rhys-Jones obawiali się, że - z racji zamożności - mogą być następnymi ofiarami przestępców. Aby zminimalizować zagrożenie wynajęli ochronę, która towarzyszy im na każdym kroku. Hotelowego pokoju walijskiego gwiazdora pilnowało ostatnio trzech policjantów.

- Chodzi przecież o zaginione pieniądze mafii, a oni na pewno nie zrezygnują. Gareth i Emma są dobrym celem, bo mają pieniądze. Nikt nie wie, jak daleko ta sprawa się posunie - mówi tajemniczy informator gazety "The Sun".

Dziennikarze gazety spekulują, że Dring ukrywa się w Malezji. Dopóki się nie odnajdzie, piłkarz i jego narzeczona nie będą mogli być spokojni.

Radio ZET/The Sun/KS

Więcej: