Głowacki vs Usyk: Transmisja na żywo w TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć?

Walka Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk będzie najważniejszym punktem gali Polsat Boxing Night. Transmisja na żywo z tego pojedynku będzie przeprowadzona w TV oraz stream ONLINE. Sprawdź, gdzie obejrzeć!

Czy Głowacki w starciu z Usykiem obroni pas mistrza świata WBO?

GŁOWACKI - USYK: RELACJA NA ŻYWO z gali Polsat Boxing Night

Galę Polsat Boxing Night i walkę Głowacki - Usyk będzie można obejrzeć na antenie Cyfrowego Polsatu jedynie w pay-per-view. Legalnie ONLINE tylko na platformie IPLA.

Koszt dostępu do transmisji wynosi tradycyjnie 40 złotych. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą składać zamówienia aż do walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia tylko tym osobom osobom, które wykupiły go do godziny 17:00 w dniu gali.

Karta walk gali Polsat Boxing Night: Kto oprócz Głowackiego i Usyka?

Pozostali kibice mogą obejrzeć transmisję za pośrednictwem IPLI. W tym przypadku zamówienia należy składać na stronie ipla.tv, a płatności dokonać droga elektroniczną.

Starcie Głowacki vs Usyk będzie walką wieczoru szóstej, najdroższej w historii gali Polsat Boxing Night. Wcześniej o mistrzostwo świata WBC powalczą panie - Ewa Piątkowska i Aleksandra Magdziak Lopes. W ringu zaprezentują się także m.in. Albert Sosnowski i Michał Cieślak.

Walka Głowacki - Usyk odbędzie się 17 września podczas gali Polsat Boxing Night. Relacja na żywo z tego pojedynku na radiozet.pl.

Radio ZET/PBN/KS/AN

Więcej: