PBN: Walka Głowacki vs Usyk. Gdzie obejrzeć?

W najbliższą sobotę (17 września) w gdańskiej Ergo Arenie Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego WBO w wadze junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Ukrainiec Ołeksandr Usyk (9-0, 9 KO). Gala Polsat Boxing Night będzie dostępna jedynie w systemie Pay Per View.

Czy Głowacki w starciu z Usykiem obroni pas mistrza świata WBO?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Koszt dostępu do transmisji wynosi tradycyjnie 40 złotych. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą składać zamówienia aż do walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia tylko tym osobom osobom, które wykupiły go do godziny 17:00 w dniu gali.

Pozostali kibice mogą obejrzeć transmisję za pośrednictwem IPLI. W tym przypadku zamówienia należy składać na stronie ipla.tv, a płatności dokonać droga elektroniczną.

Starcie Głowacki vs Usyk będzie walką wieczoru szóstej, najdroższej w historii gali Polsat Boxing Night. Wcześniej o mistrzostwo świata WBC powalczą panie - Ewa Piątkowska i Aleksandra Magdziak Lopes. W ringu zaprezentują się także m.in. Albert Sosnowski i Michał Cieślak.

Radio ZET/PBN/KS

Więcej: