Były kapitan rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa

Chorwat Ivica Vrdoljak nie jest już piłkarzem Legii Warszawa. Mistrz Polski w środę rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. 33-letni pomocnik spędził w stołecznej drużynie sześć lat, ale ostatnio już nie grał w pierwszym zespole.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Serdecznie dziękujemy za wszystkie mecze w barwach najlepszego polskiego klubu piłkarskiego oraz życzymy zdrowia i powodzenia! - czytamy na oficjalnej stronie Legii.

Vrdoljak grał w "wojskowych" barwach od 2010 roku, wywalczył trzy tytuły mistrza kraju, cztery razy triumfował w Pucharze Polski. Pełnił także funkcję kapitana drużyny.
- Chciałem wszystkim podziękować za 6 spędzanych lat, które będę na zawsze pamiętał, od dzisiaj będę wielkim kibicem Legii, bo Legię mam i na zawsze będę miał w sercu. To mój klub, a Warszawa stała się moim drugim domem... Nie żegnam się, bo cały czas będę tutaj wracał... Do zobaczenia wszystkim, Wasz IVO - napisał Vrdoljak na jednym z portali społecznościowych.

Po raz ostatni Chorwat zagrał w maju 2015 roku. Od tego czasu leczy chore kolano, a niespełna miesiąc temu poddał się kolejnemu zabiegowi.

Radio ZET/PAP/AN

Więcej: