Jędrzejczyk - Kowalkiewicz o mistrzowski pas UFC - gdzie obejrzeć?

Walka Jędrzejczyk - Kowalkiewicz z perspektywy polskiego kibica zapowiada się jako najciekawszy pojedynek gali UFC 205. Do starcia dojdzie w nocy z 12 na 13 listopada. Transmisja na żywo w polskiej TV i stream online.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Faworytką walki jest Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni federacji UFC w wadze słomkowej. Jej rywalka zapowiada jednak, że podejdzie do tego starcia w bardzo dobrej formie.

- Jestem świetnie przygotowana pod każdym względem - siłowym, kondycyjnym, technicznym, mentalnym. Nie mogę się doczekać, żeby wejść do oktagonu i zrobić swoje - powiedziała Karolina Kowalkiewicz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- Asia jest bez wątpienia najlepsza na świecie, jest mistrzynią, ale podczas walki z Rose Namajunas też nikt na mnie nie stawiał, a ja wygrałam i to z dość znaczącą przewagą. Wiem, że Asia jest tylko zawodniczką. Nie jest nieśmiertelna - zaznaczyła.

Dodała też, że przeczuwa, iż walka nie potrwa pięć rund.

Walka Jędrzejczyk - Kowalkiewicz odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja z gali UFC 205 od godz. 1.00 w Extreme Sports Channel oraz online stream na Extreme Sports Channel w ipla.tv.

Radio ZET/PAP/AN

Więcej: