UFC 205: Prowokacje na konferencji. Jędrzejczyk uderzyła Kowalkiewicz [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk (12-0, 4 KO, 1 sub) i Karolina Kowalkiewicz (10-0, 1 KO, 2 sub) spotkały się na oficjalnej konferencji prasowej przed galą UFC 205, która odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada czasu polskiego. Pomiędzy fighterkami doszło do ostrego spięcia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Gra psychologiczna pomiędzy obiema zawodniczkami trwa od momentu ogłoszenia ich pojedynku. Mistrzyni nie unikała prowokacji, a pretendentka nie pozostawała jej dłużna. Na kilkadziesiąt godzin przed historyczną dla Polski walką emocje sięgnęły zenitu.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie obejrzeć walkę Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz?

Na konferencji prasowej Jędrzejczyk ponownie - już nie tylko słownie - zaatakowała Kowalkiewicz: - Taka jesteś cwana?! Zgrywasz takie niewiniątko?! - rzuciła w stronę 31-letniej łodzianki, po czym głową uderzyła ją w twarz. Pretendentka nie spuściła wzroku i podjęła rękawice krzycząc: - No chodź! Reprezentantki Biało-czerwonych zostały rozdzielone, bo mogło dojść do bójki.

Gala UFC 205 z walką o pas mistrzowski w wadze słomkowej pomiędzy Joanną Jędrzejczyk i Karoliną Kowalkiewicz odbędzie się w nocy z 12 n 13 listopada w Madison Squae Garden w Nowym Jorku. Faworytką "polskiego" starcia jest obrończyni tytułu.

Radio ZET/Polsat Sport/KS

Więcej: