KSW 37: PPV czy za darmo w TV? Jak oglądać galę Circus of Pain

KSW 37 na żywo odbędzie się 3 grudnia na krakowskiej Tauron Arenie. O której i gdzie ją oglądać online i w TV przez PPV? Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach KSW 37. W głównej walce Popek vs Pudzian. Tego nie można przegapić.

Zbliża się 37. już gala KSW. Widowisko, które odbędzie się 3 grudnia w Tauron Arenie w Krakowie z pewnością przyciągnie tysiące widzów. W głównej walce zobaczymy Karola Bedorfa, którego przeciwnikiem będzie Fernando Rodrigues Jr. A w przedostatnim pojedynku obejrzymy zmagania ulubieńca polskiej widowni - Mariusza Pudzianowskiego, którego rywalem będzie debiutujący w federacji KSW Popek Monster.

KARTA WALK KSW 37

Gdzie oglądać KSW 37?

Wiemy już, że nadchodząca gala nie będzie dostępna za darmo na otwartym kanale Polsatu, tak jak to zdarzało się kilkukrotnie. Oglądać ją będzie można za pośrednictwem systemu PPV w TV lub online oraz na KSW TV. Cena dostępu wynosić będzie tradycyjnie już 40 zł.

Na KSW TV zobaczymy wszystkie 9 walk (z możliwością cofania transmisji), które dostępne będą przez 72 godziny. Do tego wykupując transmisję widz dostaje dostęp do widoku z dwóch kamer na backstage'u, możliwość wyboru polskiej lub angielskiej wersji językowej oraz trzy jakości do wyboru.

Do wykupionego streamu można przypisać jedno urządzenie.

KSW w TV na Cyfrowym Polsacie - jak wykupić?

Tradycyjnie galę KSW zamówić w usłudze PPV Cyfrowego Polsatu (abonenci i użytkownicy korzystający z dekoderów satelitarnych). Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl lub w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Warto pamiętać, że zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, jednak ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali.

KSW 37 na PPV - na którym kanale?

Zamówiona usługa dla abonentów telewizyjnych dostępna będzie w jakości HD na pozycji 222.

Gala KSW 37 online w IPLA

Galę KSW 37 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele: Samsung, LG, Panasonic), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w jakości HD, w cenie 40 zł, na tablecie, telefonie, komputerze i w Smart TV. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Więcej: