KSW 37: Pudzian vs Popek walką wieczoru [ZAPOWIEDŹ]

KSW 37 to gala, jakiej w historii jeszcze nie było. Bez wątpienia oczy wszystkich widzów i obserwatorów zgromadzonych w TAURON Arenie oraz przed telewizorami zwrócone będą przede wszystkim na walkę Pudzian vs Popek. KSW 37 na żywo w sobotę (3 grudnia).

Kto wygra walkę Pudzian vs Popek?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Życie sportowca nie lubi próżni

Po zakończeniu przygody ze światem Strongmanów fani Mariusza ''Pudziana'' Pudzianowskiego nie musieli długo wyczekiwać, aby zobaczyć swojego ulubieńca na sportowych arenach. Zainteresowanie oraz amatorskie uprawianie sztuk walki zadecydowało o dołączeniu do profesjonalnego świata walk MMA. Pierwsza grudniowa walka z Michałem Najmanem była wielką zagadką, jak doświadczony ''Pudzian'' odnajdzie się na ringu. Odpowiedź ze strony ''Dominatora'' okazała się szybka i konkretna.

Przygoda Pudzianowskiego z walkami MMA trwa już siódmy rok, a na jego koncie znajduję się czternaście walk. Dziewięć z nich zakończyło się triumfem ''Pudziana''. Mimo że dwie ostatnie konfrontacje z Marcinem Różalskim i australijczykiem Peterem Grahamem nie potoczyły się po jego myśli i musiał uznać wyższość swoich rywali nie złożył rękawic.

Brytyjski epizod

''Popek'' i jego styczność z mieszanymi sztukami walki narodziła się w Londynie, do którego wyemigrował w 2008 roku. Pod okiem trenera Mickeya Papasa rozpoczął treningi przed swoją pierwszą wygraną walką z Glenem Reidem. Trzecia, a zarazem ostatnia w dotychczasowej karierze zakończyła się porażką, co rozpoczęło zamieszki wspierających go fanów. Następstwem wydarzeń w Reading było wydanie zakazu uczestnictwa w walkach na terenie Anglii. Decyzja ta ostatecznie zakończyła krótką przygodę ''Popka'' ze światem MMA.

Gala KSW 37 i walka Pudzian vs Popek na żywo na radiozet.pl. Początek relacji o godz. 20.00.

Radio ZET/dg

Więcej: