KSW 37: Różalski: Jeśli Popek wygra, przez tydzień będę chodził w spódnicy

Cały świat KSW oczekuję na jedną z najbardziej kontrowersyjnych walk w ostatnich latach ''Pudzian'' vs ''Popek''. Trener tego drugiego stwierdził, że jeśli ten pokona ''Pudziana'', przez tydzień będzie chodził w spódnicy. Emocje tuż przed walką sięgają zenitu!

Czy Popek wygra z Pudzianem?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

''Popek'' do ringu MMA wraca po blisko ośmiu latach przerwy. Na swój powrót przygotowuje się wraz z trenerem Marcinem Różalskim. - Chciałem wrócić do żywych, a także powalczyć o swoją rodzinę, córkę, by całe moje życie nie skończyło się źle. Już na ten moment wiem, że dzięki temu jestem zwycięzcą - powiedział.

Marcin Różalski zawodnik walk MMA, a w tym przypadku osobisty trener ''Popka'', nie ukrywa, że łączy ich bliska relacja na linii trener-zawodnik, co daje możliwość stu procentowego wzajemnego poświęcenia w dążeniu do określonego celu. - Uzyskaliśmy już sukces połowiczny. ''Popek'' odżywia się jak sportowiec, odstawił papierosy, alkohol i inne złe rzeczy. Kolejnym sukcesem będzie sama walka, w której zagrają wszystkie elementy nad jakimi pracowaliśmy. A jeżeli okaże się wygrana, to... przez tydzień będę chodził w spódnicy - zakończył.

Walka ''Pudzian'' vs ''Popek'' na żywo w sobotę 3 grudnia. Relacja na żywo na radiozet.pl

Radio ZET/Polsat Sport/dg

Więcej: