KSW 37: walki, bilety, transmisja PPV - informacje dla widzów

KSW 37 - Circus of Pain: transmisja PPV, bilety, karta walk i inne informacje o nadchodzącej gali Konfrontacji Sztuk Walki w Krakowie. KSW 37 już 3. grudnia w Tauron Arenie.

Czy Pudzian wygra z Popkiem?

Gala KSW 37 zbliża się wielkimi krokami. Już 3 grudnia w Krakowie widzowie zgromadzeni na Tauron Arenie oraz przed telewizorami zobaczą 9 świetnych - miejmy nadzieję - walk. Stawką trzech z nich są mistrzowskie pasy. Zawalczą o nie: Karol Bedorf, którego przeciwnikiem będzie Fernando Rodrigues Jr; Borys Mańkowski, który zawalczy z Johnem Maguire, oraz Artur Sowiński, który spotka się z Marcinem Wrzoskiem. Poniżej pełna aktualna karta walk gali KSW 37.

KSW 37: walki - rozpiska gali

Na KSW 37 odbędzie się 9 walk. W głównym pojedynku Karol Bedorf bronił będzie pasa w dywizji ciężkiej, Borys Mańkowski zawalczy o trofeum dywizji półciężkiej, a niepokonany od 2012 roku Artur Sowiński bronić będzie pasa wagi piórkowej. Jednym z bardziej emocjonujących pojedynków będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem Monsterem, który debiutuje w KSW. Choć Pudzian nie dzierży pasa mistrzowskiego, to jednak ma w KSW wiernych fanów, którzy będą mu z pewnością kibicować. To ta walka prawdopodobnie przysporzy KSW rekordowej widowni podczas najbliższej krakowskiej gali. Oto dokładna rozpiska walk KSW 37. Czekamy jeszcze na ogłoszenie zawodników undercard.

Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr.

Mariusz Pudzianowski - Popek Monster

Borys Mańkowski -John Maguire

Artur Sowiński - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - Jasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - Marcin Łazarz

Filip Wolański - Łukasz Rajewski

Filip Wolański - Denilson Neves de Oliveira

KSW 37: bilety

Wejściówki na 37. galę KSW cały czas są w sprzedaży. Ceny, w zależności od sektora, wynosiły od 70 zł. Bilety do nabycia w serwisie eBilet.pl. Warto się spieszyć, bo zostały już pojedyncze wejściówki.

Transmisja KSW 37: online, TV, PPV

Nadchodząca gala dostępna będzie online na KSW TV a także za pośrednictwem systemu PPV w cenienie 40 zł. Więcej informacji o tym, jak wykupić stream KSW na stronie RadioZET.pl.

Więcej: