KSW 37: Najbardziej wyczekiwana gala w historii polskiego MMA

KSW 37 to bez wątpienia największe wydarzenie w historii MMA w Polsce. Żadna inna gala nie cieszyła się do tej pory tak dużym zainteresowaniem. Wielka w tym zasługa walki Popek vs Pudzian, której kibice od dawna nie mogą się doczekać. KSW 37 na żywo w sobotę (3 grudnia).

Kto wygra walkę Pudzian vs Popek?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mariusz Pudzianowski i Popek nie będą bić się o mistrzowski pas, a mimo to i tak znajdą się w sobotę w centrum zainteresowania. Na dalszy plan zepchnięte zostały pojedynki Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego czy Artura Sowińskiego. Liczy się tylko Popek i Pudzian.

KARTA WALK KSW 37

I nie mówimy tu tylko o kibicach MMA. Występ Popka na gali KSW 37 przyciągnie przed telewizory wielu fanów jego muzyki. O popularności gali świadczy fakt, że na 4 tygodnie przed jej rozpoczęciem padł rekord - wpływy z biletów osiągnęły najwyższy wynik w historii polskiego MMA. Przychody z transmisji z pewnością także będą rekordowe.

Galę KSW 37 i walkę Popek vs Pudzian będzie można oglądać w systemie pay-per-view - w telewizji i internecie.

Damian Janikowski w KSW

Federacja w tym tygodniu podsyciła jeszcze zainteresowanie galą informując o podpisaniu kontraktu z Damianem Janikowskim - czołowym polskim zapaśnikiem. Swoją pierwszą walkę stoczyć ma już w 2017 roku. Na KSW 37 będzie jednym z gości.

Trzy starcia o mistrzowskie pasy, pojedynek Pudzian vs Popek. Brakuje chyba tylko walki z udziałem Mameda Khalidova. Kto wie, może właściciele KSW szykują go do pojedynku z Janikowskim? Mało prawdopodobne, ale tego, że pierwszym rywalem Popka w KSW będzie Pudzianowski też nikt się nie spodziewał.

Gala KSW 37 i walka Popek - Pudzian na żywo w sobotę (3 grudnia). Relacja na żywo na radiozet.pl od godz. 20.00.

Radio ZET/AN

Więcej: