Reprezentant Polski zmieni klubowe barwy?

Mimo że do zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to na rynku słychać już pierwsze transferowe plotki. Na giełdzie nazwisk pojawia się osoba podstawowego piłkarza krakowskiej Wisły oraz ulubieńca Adama Nawałki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po zmianie na stanowisku pierwszego szkoleniowca Legii Warszawa wiadome było, że zimowy okres w stołecznym klubie obfitować będzie w aktywne poszukiwanie wzmocnień na kilku pozycjach. Jacek Magiera nie ukrywał, że szczególnie potrzebni są zawodnicy na lewą stronę obrony oraz środek pola.

Tym bardziej, że w kręgu zainteresowań zagranicznych klubów znalazło się kilku podstawowych zawodników Legii. Wciąż nie wiadomo, czy w drużynie pozostaną Michał Pazdan oraz Tomasz Jodłowiec. Po kilku niezłych występach w LOTTO Ekstraklasie oraz dwóch bramkach przeciw BVB w Lidze Mistrzów aspirację do mocniejszej ligi zgłasza Aleksandar Prijović.

Nieoficjalnie mówi się, że do szatni drużyny z Łazienkowskiej dołączyć może Krzysztof Mączyński, który miałby wypełnić lukę po ewentualnym transferze Jodłowca. Pomocnik Wisły Kraków po udanym dla siebie turnieju z drużyną narodową we Francji, łączony był z kilkoma zagranicznymi klubami w trakcie letniego okienka transferowego. Mówiło się m.in. o zainteresowaniu ze strony Olympique Marsylia. Na przeszkodzie stanęła kontuzja. Kto wie, czy tym razem ulubieniec Adama Nawałki nie zmieni barw klubowych. Niewątpliwie pieniądze z jego transferu pomogłyby krakowskiej Wiśle, która znajduję się w bardzo złej kondycji finansowej.

Radio ZET/Legia.net/dg

Więcej: