Niepewny występ Michała Pazdana w meczu z Borussią Dortmund

Legia Warszawa może przystąpić do meczu z Borussią Dortmund mocno osłabiona. Wciąż niepewny jest występ w tym meczu Michała Pazdana, który zmaga się z problemami mięśniowymi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Obrońca klubu ze stolicy kontuzji doznał na zgrupowaniu kadry przed meczem eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem (2:2). Z powodu urazu mięśni piszczelowych przegapił tamto spotkanie. Nie zagrał też w ligowym meczu z Termaliką. Pod jego nieobecność Legia przegrała 1:2. Zastępujący go Jakub Rzeźniczak i partnerujący mu Jakub Czerwiński zagrali fatalnie. Obaj "podarowali" rywalom po rzucie karnym.

- Czekamy na to, co wydarzy się z Pazdanem - mówił po tym spotkaniu trener Besnik Hasi. Sam zawodnik póki co nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy w środę będzie do gry. Wszystko zależy od tego, jak szybko upora się z kontuzją. Szanse na jego występ oceniane są w tym momencie 50:50.

Liga Mistrzów: Gwiazda Borussii Dortmund nie zagra z Legią

W starciu z Borussią Dortmund na pewno nie zagra za to inny z filarów defensywy mistrzów Polski. Adam Hlousek jest zawieszony za czerwoną kartkę, którą obejrzał w rewanżowym starciu 4. rundy eliminacji z Dundalk.

Mecz Legia Warszawa - Borussia Dortmund rozpocznie się w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo z tego spotkania na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: