Kibice z Polski dostali darmowe bilety na mecz Real - Legia

Real Madryt przygotował miłą niespodziankę dla kibiców z Polski i wręczył im bilety na mecz z Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 20.45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Królewscy" jakiś czas temu poinformowali, że - w obawie przed kibolami - będą odmawiać kibicom z Polski zakupu biletów na neutralne sektory. To oznacza, że wejściówki można było kupić tylko przez Legię i tylko na sektor gości.

Z prośbą o bilety wystąpiło jednak do Realu Madryt stowarzyszenie Aguila Blanca, oficjalny fanklub hiszpańskiego zespołu w Polsce. Jak czytamy na sportowefakty.wp.pl, Hiszpanie nie odrzucili ani jednego wniosku. Nie dość, że przyznali członkom stowarzyszenia 14 biletów, to jeszcze nie wzięli za nie ani złotówki. A mówimy tu o kwocie około 250 złotych za sztukę.

Okazuje się, że Real nie pierwszy raz sprezentował bilety polskiemu stowarzyszeniu. Wcześniej podobne przypadki zdarzały się przy okazji spotkań Ligi Mistrzów z FC Basel, Kopenhagą i Malmo - takich, na które klub na pewno nie sprzeda wszystkich wejściówek.

Mecz Legia - Real Madryt na Santiago Bernabeu rozegrany zostanie we wtorek o godz. 20.45. Relacja na żywo z tego spotkania na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: