Kadra Legii na mecz z Realem: Duże wzmocnienie mistrzów Polski

Mecz Legia - Real Madryt odbędzie się już we wtorek. W kadrze mistrzów Polski na to spotkanie znalazł się Michał Pazdan. Do stolicy Hiszpanii trener Jacek Magiera zabierze razem aż 23 zawodników.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pazdan przez problemy zdrowotne przegapił dwa poprzednie mecze Legii w Lidze Mistrzów. Ostatnio pauzował z powodu kontuzji barku. Przez to nie zagrał m.in. w spotkaniach reprezentacji z Danią (3:2) i Armenią (2:1). Trener Magiera oszczędził go też w piątkowym starciu z Pogonią Szczecin (2:3). We wtorek w Madrycie ma wystawić go do gry od pierwszej minuty.

Kadra Legii Warszawa na mecz z Realem Madryt:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Adam Hlousek, Michał Pazdan, Jakub Rzeźniczak, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Vadis Odjidja Ofoe, Michał Kopczyński, Kasper Hamalainen, Miroslav Radović, Steeven Langil, Guilherme, Waleri Kazaiszwili, Michaił Aleksandrow, Michał Kucharczyk

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović

Po dwóch kolejkach Champions League Legia zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie z zerowym dorobkiem punktowym i bilansem bramek 0:8. Real Madryt jest drugi. Zdobył cztery punkty (bilans bramek 4:3).

Mecz Legia - Real Madryt odbędzie się we wtorek o godz. 20.45. Relacja na żywo z tego starcia na radiozet.pl.

Radio ZET/PAP/AN

Więcej: