Legia zwróci kibicom pieniądze za bilety na mecz z Realem

- Zwrócimy kibicom pieniądze za zakupione wcześniej bilety na mecz z Realem - zapowiedział dyrektor ds. komunikacji Legii Warszawa, Seweryn Dmowski. Szczegóły mamy poznać za dwa dni.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

We wtorek Komisja Odwoławcza UEFA utrzymała w mocy decyzję o zamknięciu stadionu Legii na mecz z Realem Madryt (2 listopada). Klub czeka teraz na pisemne uzasadnienie werdyktu,  a następnie podejmie odpowiednie kroki. Dmowski nie wykluczył, że "Wojskowi" będą dobiegać swoich praw przed Trybunałem Arbitrażowym ds. Sportu. Jednocześnie przyznał, iż szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy są praktycznie zerowe.

Dyrektor ds. komunikacji w imieniu klubu kibiców przeprosił i zapowiedział, że Legia zwróci im pieniądze za bilety. Szczegóły będą znane dopiero za dwa dni. Problem stanowią przede wszystkim pakiety, które nabyła większość fanów. Teraz, jednego z trzech "domowych" spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów, z wiadomych względów nie będą mogli obejrzeć na żywo z trybun.

Nie wiadomo, czy klub zdecyduje się na zwrot 1/3 ceny pakietów. Te kosztowały od 125 do 495 zł dla posiadaczy karnetów, a dla pozostałych kibiców od 150 do 640 zł.

Mecz Legia Warszawa - Real Madryt odbędzie się 2 listopada. Wcześniej, bo 18 października, mistrzowie Polski zmierzą się z "Królewskimi" na Santiago Bernabeu.

Radio ZET/PAP/KS

Więcej: