Real - Legia: Co z występem Michała Pazdana?

Michał Pazdan wrócił do składu Legii Warszawa. Jego występ w starciu z Realem Madryt stoi jednak pod znakiem zapytania.

Kto wygra mecz Real - Legia?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Trener Jacek Magiera zdecydował się włączyć go do kadry na wtorkowe spotkanie. Z powodu kontuzji Pazdan odpoczywał w meczach reprezentacji (pojechał na zgrupowanie, ale nie zagrał w spotkaniach z Danią i Armenią) oraz w ostatnim starciu Legii z Pogonią Szczecin w Ekstraklasie.

Jego obecność składzie świadczy o tym, że uporał się już z urazem. Nie oznacza jednak, że zagra z Realem Madryt od pierwszych minut.

Przede wszystkim Pazdanowi brakuje meczowego rytmu. Ostatni raz grał 23 września w meczu ligowym z Wisłą Kraków, czyli prawie miesiąc temu.

Z drugiej strony jego doświadczenie może okazać się bezcenne. Podczas Euro 2016 udowodnił, że jest w stanie grać przeciwko najlepszym. Nieźle radził sobie m.in. z Cristiano Ronaldo w ćwierćfinałowym starciu z Portugalią. Ponadto w kiepskiej formie jest duet stoperów Jakub Czerwiński - Jakub Rzeźniczak, który fatalnie zagrał w piątek w Szczecinie.

Ostateczną decyzję trenera Magiery poznamy prawdopodobnie około godz. 19.45., czyli godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Relacja na żywo z meczu Legia - Real Madryt na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: