Polska - Dania: Znamy składy. Zagramy bez Pazdana!

Adam Nawałka podał wyjściowy skład na spotkanie eliminacji mistrzostw świata z Danią. Partnerem Kamila Glika w środku defensywy będzie Thiago Cionek, który wystąpi w miejsce Michała Pazdana.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Legionista stawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski z kontuzją barku. Lekarze do ostatnich chwil próbowali "postawić go na nogi", ale niestety jeden z bohaterów Euro 2016 nie będzie mógł pomóc swoim kolegom w tym spotkaniu.

Pazdan jest na razie wielkim pechowcem tych eliminacji. Z Kazachstanem nie zagrał ze względu na problemy mięśniowe. Jego miejsce zajął wtedy Bartosz Salamon, który tym razem nie otrzymał powołania.

Obok Grzegorza Krychowiaka wystąpi Piotr Zieliński, a nie powracający do drużyny narodowej Krzysztof Mączyński czy doskonale radzący sobie w Sampdorii Genua Karol Linetty.

W porównaniu z meczem z Kazachstanem zaszły jeszcze dwie inne zmiany - w miejsce Macieja Rybusa na lewej stronie obrony zagra Artur Jędrzejczyk, a Bartosza Kapustkę zastąpi nieobecny w Astanie z powodu urazu Kamil Grosicki.

Skład na mecz z Danią:

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Thiago Cionek,  Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Jakub Błaszczykowski - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Duńczycy zagrają w takim ustawieniu:

Radio ZET/KS

Więcej: