Polska - Dania: Jeszcze dziś zapadnie decyzja ws. Michała Pazdana

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adama Nawałka w poniedziałek przed południem wizytował PGE Narodowy, na którym 8 października biało-czerwoni podejmą Danię, a trzy dni później Armenię w eliminacjach MŚ 2018. Wieczorem zapadnie decyzja ws. Michała Pazdana.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W poniedziałek w Warszawie rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji. Do wieczora piłkarze mają się stawić w hotelu "Double Tree by Hilton Warsaw". Część z zawodników przybyła do stolicy w niedzielę, lub nawet w sobotę. Jednak do poniedziałkowego południa żaden z nich nie zameldował się w hotelu, w którym rozpoczyna się zgrupowanie.

„- Żaden z zawodników nie deklarował późniejszego przyjazdu, więc spodziewamy się, że wieczorem wszyscy będziemy w komplecie. Oprócz Michała Pazdana, który wciąż ma problem z barkiem, nikt nie zgłosił urazów. Decyzja w sprawie obrońcy Legii zostanie podjęta wieczorem po konsultacji z lekarzem reprezentacji” –- powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Piłkarze reprezentacji Polski od wtorku będą trenować na boiskach Polonii Warszawa i KS ZWAR. W piątek odbędzie się oficjalny trening na PGE Narodowym, na którym w sobotę biało-czerwoni zmierzą się z Danią, a trzy dni później z Armenią.

Po pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2018 Dania z dorobkiem trzech punktów prowadzi w grupie F. Polska po wyjazdowym remisie z Kazachstanem 2:2 jest na drugim miejscu. Oprócz biało-czerwonych po jednym punkcie mają również reprezentacje Kazachstanu, Czarnogóry i Rumunii. Z zerowym dorobkiem stawkę zamyka Armenia

Radio ZET/PAP/KS

Więcej: