Polska - Rumunia: Bójka polskich kiboli w Bukareszcie [WIDEO]

Rumuńskie media informują, że na ulicach Bukaresztu doszło do bójki pomiędzy kibolami Legii Warszawa i Wisły Kraków. Wieczorem, o godzinie 20:45, rozpocznie się mecz gospodarzy z Polską w eliminacjach mistrzostw świata Rosja 2018.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O możliwych zamieszkach w Bukareszcie PZPN już wcześniej informował UEFA w specjalnym liście. Niestety mimo ścisłej współpracy z policją i wyłapaniu wielu chuliganów, nie udało się zapobiec rozruchom.

Do bójki doszło ok. godziny 16 w jednej z restauracji w okolicach Starego Miasta. Grupa polskich pseudokibiców zaatakowała innych fanów - "Gazeta Sporturilor" informuje, że w zdarzeniu brali udział kibole Legii i Wisły Kraków.

W związku z zajściem zatrzymano sześć osób. Nie ma informacji o rannych. Wiadomo jedynie, że poważnie ucierpiał lokal, w którym połamano stoły i krzesła.

Na szczęście to na razie jedyny incydent, do jakiego doszło w Bukareszcie z udziałem przyjezdnych.

Mecz Rumunia - Polska rozpocznie się o godzinie 20:45. Po trzech kolejkach eliminacji mistrzostw świata Polska z 7 punktami jest wiceliderem grupy E, a Rumunia plasuje się na 3. miejscu (5. pkt).

Radio ZET/Gazeta Sporturilor/KS

Więcej: