Polska - Rumunia: Transmisja w TV - gdzie obejrzeć? [ZAPOWIEDŹ]

Polska - Rumunia: sprawdź, gdzie obejrzeć na żywo w TV i ONLINE. Będzie to czwarte spotkanie biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Zagrają w nim z trzecią drużyną naszej grupy. Początek meczu Polska - Rumunia w piątek o godz. 20.45. Relacja na żywo na radiozet.pl.

Kto wygra mecz Polska - Rumunia?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W światowym rankingu biało-czerwoni zajmują 15. miejsce, natomiast Rumunia - 34. Zespół prowadzony przez Niemca Christopha Dauma jest najwyżej klasyfikowany w grupie E spośród rywali Polaków.

Obie reprezentacje wystąpiły na Euro 2016 we Francji. Polska dotarła do ćwierćfinału (porażka w rzutach karnych z Portugalią), natomiast Rumunia nie wyszła z grupy A, gdzie ustąpiła gospodarzom oraz Szwajcarii i Albanii.

Po tym turnieju nastąpiła zmiana selekcjonera w kadrze Rumunów - słynnego w tym kraju Anghela Iordanescu zastąpił Daum. Nowy selekcjoner dokonał kilku zmian, a jego zespół prezentuje się dość przyzwoicie.

W obecnych eliminacjach Polacy zdobyli dotychczas siedem punktów, ich piątkowi rywale - pięć. W Bukareszcie biało-czerwoni wystąpią m.in. bez kontuzjowanych Arkadiusza Milika i nieobecnego również na Euro 2016 Macieja Rybusa.

W pozostałych spotkaniach tej grupy Dania podejmie Kazachstan, natomiast Armenia zagra u siebie z liderem Czarnogórą (7 pkt, podobnie jak Polska).

Początek meczu Polska - Rumunia w piątek o godz. 20.45. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport. Mecz online będzie można obejrzeć w ipla.tv. Relacja na żywo na radiozet.pl.

Radio ZET/PAP/AN

Więcej: