Ze Słowenią bez Glika, Piszczka i "Lewego", Jakim zagramy składem?

Adam Nawałka w meczu Polska - Słowenia nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Po spotkaniu z Rumunią dał odpocząć Kamilowi Glikowi, Łukaszowi Piszczkowi i Robertowi Lewandowskiemu. Jaki skład wystawi więc na Słowenię?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Selekcjoner zapowiedział już, że zagra dwóch bramkarzy. Nazwisk nie zdradził, ale chodzi o Wojciecha Szczęsnego i Artura Boruca. Obaj dostaną po 45 minut.

Piszczka zastąpi na prawej stronie Bartosz Bereszyński, który przekonał do siebie trenera ostatnimi występami w barwach Legii Warszawa. Obok niego zagrają w obronie: Michał Pazdan, Thiago Cionek i Artur Jędrzejczyk.

W drugiej linii wystąpić powinni Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński i Piotr Zieliński, na skrzydłach Jakub Błaszczykowski i Bartosz Kapustka. Ten ostatni zastąpi w składzie Kamila Grosickiego. Nie można wykluczyć też, że w pierwszym składzie wyjdą Karol Linetty czy Sławomir Peszko. W ataku zagra Łukasz Teodorczyk.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz ze Słowenią:

W. Szczęsny - B. Bereszyński, M. Pazdan, T. Cionek, A. Jędrzejczyk - K. Mączyński/K. Linetty, G. Krychowiak, P. Zieliński, J Błaszczykowski/S. Peszko, B. Kapustka - Ł. Teodorczyk

Mecz Polska - Słowenia na żywo od godz. 20.45. Relacja na online na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: