Robert Lewandowski spotkał się z chłopcem, który pokonał raka [ZDJĘCIE]

Mimo wielu obowiązków i trwającego zgrupowania reprezentacji Polski kapitan Biało-czerwonych Robert Lewandowski znalazł czas, by spełnić marzenie 5-letniego chłopca.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tuż po urodzeniu u Jakuba Halskiego zdiagnozowano guza mózgu. Był wielkości pomarańczy i lekarze wątpili, czy chłopiec w ogóle przeżyje operację, nie mówiąc już o normalnym dorastaniu w sytuacji, gdy będzie miał wyciętą znaczną część mózgu.

Z medycznego punktu widzenia, zdarzył się cud. Po operacji chłopiec trafił do hospicjum, aż wreszcie po długiej walce z niego wyszedł. Kuba pokonał raka i teraz dogania swoich rówieśników w rozwoju.

Marzeniem 5-latka, a także jego rodziców, było spotkanie z kapitanem reprezentacji Polski, Robertem Lewandowskim. Ten podczas trwającego zgrupowania znalazł czas, by spełnić ich prośbę. Rodzice Kuby zdradzili, że "Lewy" poświęcił im dużo czasu i szczegółowo pytał o stan zdrowia ich syna.

W piątek Lewandowski i pozostali kadrowicze odlecą do Astany, gdzie 4 września rozegrają pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem. Początek spotkania o godzinie 18.

Radio ZET/TVN24/KS

Więcej: