Sobotnie mecze Premier League wrócą do Canal+ Sport

Dopiero za miesiąc Canal+ Sport wznowi transmisje z sobotnich meczów Premier League, które będą rozgrywane o godzinie 16. Będą jednak dwa wyjątki, a pierwsze ze spotkań będzie można obejrzeć już 19 listopada.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na najbliższą sobotę zapowiedziano transmisję starcia Southampton - Liverpool, natomiast dwa tygodnie później stacja pokażę rywalizację Tottenhamy Hotspur z drużyną Łukasza Fabiańskiego, Swansea City. Regularne transmisje wrócą 17 grudnia.

Blokada na nc+ została nałożona na początku listopada ze względu na "przypadki niezgodnego z prawem transmitowania meczów ligi angielskiej w pubach i innych miejscach publicznych przy wykorzystaniu dekoderów nc+" w Wielkiej Brytanii. Za miesiąc sytuacja wróci do normy.

W ramach rekompensaty stacja pokaże dodatkowo trzy niedzielne mecze i jeden rozegrany w środku tygodnia (14 grudnia Middlesbrough - Liverpool).

- Jesteśmy w pełni zaangażowani, aby rozwiązać opisaną sytuację w taki sposób, aby po 17 grudnia już nie występowała - dodano w oświadczeniu.

Radio ZET/canalplus/KS

Więcej: