Fajka wodna, alkohol - tak Steeven Langil walczy o grę w Legii [WIDEO]

Steeven Langil nie wydaje się zbyt mocno zabiegać o miejsce w składzie Legii Warszawa. Piłkarz pochwalił się ostatnio na Snapchacie, jak imprezuje z grupą znajomych - m.in. pijąc alkohol i paląc fajkę wodną.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

28-letni skrzydłowy miał być wielkim wzmocnieniem ekipy mistrza Polski. Latem tego roku przeniósł się do Warszawy z belgijskiego Waasland-Beveren, w barwach którego w poprzednim sezonie rozegrał 37 spotkań (strzelił 6 goli i zaliczył 6 asyst). Póki co okazuje się jednak kompletnym niewypałem...

Trener Jacek Magiera zupełnie na niego nie stawia. Ostatni raz dał mu szansę gry w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Sportingowi. To spotkanie rozegrane zostało 27 września. Od tamtego czasu nawet na chwilę nie pojawił się na murawie.

Błysnął jednak w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Snapchacie zamieścił relację z imprezy. Pokazał w niej m.in. jak pali fajkę wodną. Zaprezentował też... stół zastawiony alkoholem.

Trudno spodziewać się, aby w ten sposób miał przekonać do siebie trenera. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Langil będzie pierwszym z piłkarzy, którego Legia będzie chciała pozbyć się już zimą.

Radio ZET/AN

Więcej: