Fabian Drzyzga: Antiga powinien odejść z reprezentacji

Fabian Drzyzga nie owijał w bawełnę i otwarcie przyznał, że Stephane Antiga nie powinien dłużej pracować siatkarską reprezentacją Polski. - Coś nie wypaliło. Wydaje mi się, że większość zawodników powie to samo - stwierdził.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Prezesi naszego związku wiedzą o wszystkim, co działo się w drużynie. Dlatego wierzę, że podejmą dobrą decyzję. Jedyną słuszną, którą powinni podjąć. My w Rzeszowie dostaliśmy trochę świeżości, nowej krwi. To samo powinno wydarzyć się w reprezentacji Polski - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Drzyzga był członkiem ekipy, która rywalizowała podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. W Brazylii nie miał jednak zbyt wielu okazji do gry. Antiga na niego nie stawiał. Wielu kibiców uważa jednak, że powinien zostać na stanowisku.

- Kibice zawsze są z nami, zawodnikami, trenerami, i za to bardzo im dziękujemy, ale to nie oni spędzają na obozach wspólnie z nami kilka miesięcy. A nie jest to łatwe. Gdy nie ma atmosfery, to nie ma pracy i potem nie ma sukcesu - zaznaczył Drzyzga.

Przypomnijmy, że nasi siatkarze odpadli w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich. Przegrali 0:3 z USA.

Radio ZET/AN

Więcej: