Pijany Wayne Rooney wprosił się na wesele [ZDJĘCIA]

Wayne Rooney mocno zabalował po meczu Anglia - Szkocja (3:0). Upił się w hotelowym barze, a następnie wprosił na wesele. Całą sytuację opisał angielski "The Sun", który dotarł nawet do zdjęć weselników z pijanym graczem Manchesteru United.

Czy Rooney powinien stracić opaskę kapitana reprezentacji Anglii?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Trener Gareth Southgate po meczu ze Szkocją dał swoim podopiecznym trochę czasu na zabawę. Tego nie zmarnował Rooney, który imprezował do samego rana. Jak opisuje "The Sun", na początku upił się w hotelowym barze. Później, gdy zorientował się, że w tym samym hotelu organizowane jest wesele, postanowił wprosić się na imprezę.

Jej uczestnicy relacjonowali, że piłkarz nawet nie był w stanie wyraźnie mówić. Patrząc na zdjęcia wcale się temu nie dziwimy.

We wtorkowym spotkaniu z Hiszpanią (2:2) już nie zagrał. Oficjalnym powodem jego absencji była kontuzja, zgłoszona przez niego następnego dnia po weselu.

Tym wybrykiem Rooney na pewno nie odzyska zaufania trenerów i kibiców. Od początku sezonu jest mocno krytykowany. Jego Manchester United zawodzi, a on sam prezentuje fatalną formę. W Premier League zdobył do tej pory tylko jednego gola.

Radio ZET/AN

Więcej: