Legia zwraca pieniądze za bilety na mecz z Realem. W jaki sposób?

Legia Warszawa poinformowała o sposobie, w jaki zwracać będzie pieniądze za bilety na mecz z Realem Madryt. Spotkanie odbyło się bez udziału kibiców z powodu kary nałożonej na klub przez UEFA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Komunikat Legii Warszawa ws. zwrotu za bilety na mecz z Realem Madryt:

"W celu ułatwienia i przyspieszenia procesu zwracania kwot dla kibiców, którzy zakupili pakiety poprzez system online, został przygotowany specjalny panel na oficjalnej stronie Klubu. Po zalogowaniu do panelu będzie można potwierdzić chęć otrzymania zwrotu kwoty równej 1/3 wartości zakupionego pakietu.

UWAGA! O zwrot mogą wnioskować wyłącznie osoby, które dokonywały płatności za pakiety w systemie online!

Po dokonaniu potwierdzenia w panelu, kibice, którzy dokonali zakupu pakietu w systemie online dla siebie lub dla innych osób, otrzymają zwrot pieniędzy na to samo konto, z którego dokonano zakupu pakietu. Tylko w taki sposób możliwy będzie zwrot środków na konto osoby płacącej za dokonaną transakcję.

Logowanie do panelu możliwe będzie od poniedziałku 7 listopada od godziny 8.00.

Osoby, które nabyły pakiet w kasach Klubu, zapraszamy po zwrot kwoty 1/3 wartości zakupionego pakietu bezpośrednio do kas przy ul. Łazienkowskiej 3. Godziny otwarcia kas podane są na oficjalnej stronie Klubu.

Po zwroty 1/3 wartości zakupionego pakietu również zapraszamy od poniedziałku 7 listopada od godz. 8.00 do kas Klubu."

Więcej informacji na temat zwrotu za bilety znajdziecie na oficjalnej stronie Legii Warszawa.

Mecz Legia - Real zakończył się remisem 3:3. Dzięki temu mistrzowie Polski wciąż mają realne szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Europy.

Radio ZET/Legia.com/AN

Więcej: