Makabryczne odkrycie policjantów. Zwłoki matki i dwóch córek w zamrażarce

Jak informuje portal Copenhagen News, 30 października duńscy policjanci znaleźli zwłoki kobiety oraz dwóch dziewczynek. Ich ciała zostały ukryte w zamrażarce. Funkcjonariusze poszukują męża ofiary, który jest podejrzany o zabójstwo kobiet.

Do zdarzenia doszło w Aabenraa na południu Danii. Na komisariat policji zgłosił się mężczyzna, który twierdził, nie może się skontaktować ze swoją krewną. Kiedy pojechał do jej mieszkania, nikt mu nie otworzył. Zaalarmowana tym faktem policja udała się do mieszkania kobiety. Kilka godzin później mundurowi natknęli się na ciało 27-letniej Syryjki oraz jej dwóch córek: siedmio– i dziewięciolatki. Ich zwłoki były w zamrażarce. 

– Zwłoki zostały odnaleziono w zamrażarce, gdzie znajdowały się od co najmniej 24 godzin - powiedział przedstawiciel lokalnej policji Bent Thuesen. – Przeprowadzamy teraz sekcje zwłok, która pozwoli określić dokładną przyczynę śmierci. Traktujemy sprawę jako wstrząsającą tragedię rodzinną – dodał mężczyzna.
Jedna z hipotez mówi o udziale ojca rodziny w morderstwie. Według informacji policji, mężczyzna miał od kilku miesięcy nie mieszkać z rodziną. Małżeństwo zamieszkało w Danii w 2015 roku. Latem tego roku otrzymało status uchodźców.

Radio ZET/SI