Poroniła 17 razy. Dziś ma czworo dzieci

„Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń” – to przesłanie, jakie ma dla innych Lytina Kaur. Kobieta poroniła aż siedemnaście razy. W końcu udało jej się jednak urodzić zdrowe dzieci.

Lytina Kaur starała się zajść w ciążę przez osiem lat. Lekarze nie dawali jej żadnej nadziei, gdyż kobieta chorowała na ostrą białaczkę szpikową. Kaur pragnęła zostać matką tak bardzo, że – mimo diagnozy – nie rezygnowała ze swoich marzeń o posiadaniu pełnej, szczęśliwej rodziny. 

Pochodząca z Indii Lytina przeszła przeszczep szpiku kostnego, ale i tak każda jej ciąża kończyła się poronieniem. Po siedemnastu poronieniach wreszcie się udało. Urodziła dwoje zdrowych dzieci w ciągu zaledwie roku. Cud – jak nazwali go jednogłośnie lekarze – nastąpił w 2015, kiedy Kaur przywitała na świecie swoją pierwszą córkę Kiran. 

Lytina nie posiadała się z radości i w czerwcu 2016 urodziła kolejne dziecko. Kobieta od zawsze marzyła o dużej rodzinie, dlatego zdecydowała się skorzystać jeszcze z usług surogatki, która urodziła dla niej bliźnięta. Dziś Lytina ma czworo dzieci i jak twierdzi, nie wyobraża sobie już bez nich życia.

RadioZET.pl