Pracownicy McDonald's ostrzegają: tych pozycji z menu nie jedz pod żadnym pozorem

Anonimowe osoby, podające się za pracowników McDonald's, opublikowały w sieci swoje opowieści na temat tego, jak pracuje się i przygotowuje niektóre dania w popularnej restauracji. To, co powiedzieli, wydaje się zaskakujące.

Jesz fast foody?

W serwisie Reddit rozpoczęła się dyskusja na temat produktów, których w restauracjach typu fast food klienci powinni unikać. Fragmenty tej dyskusji błyskawicznie rozniosły się po sieci i dziś cytowane są m.in. przez Mirror.

Niektórzy z wypowiadających się na Reddicie przyznali, że są lub byli pracownikami restauracji McDonald's. To, co powiedzieli budzić może niezbyt miłe uczucia. Kilkoro z nich wypowiedziało się na temat produktów z rybą.

Użytkownik o nicku Call_Me_Feefer napisał, że przygotowany filet rybny czeka godzinami, zanim wreszcie ktoś go zamówi. W podobnym tonie wypowiada się niejaki blackjak852: "Kiedyś pracowałem w McDonald's. Pod żadnym pozorem nie zamawiajcie placków rybnych. Nikt tego nie robi i, przysięgam wam, kiedy przygotuje się całą partię, wszystko może potem leżeć cały dzień w oczekiwaniu na to, że ktoś to zamówi".

O Filet-O-Fish wypowiedział się SGkurisu: ""Mój" McDonald's przechowuje kanapki rybne w super brudnej szafce, a potem są one smażone dosłownie pięć sekund, kiedy wreszcie to zostanie zamówione".

The Pastry Dragon z Bristolu zwrócił uwagę na... higienę. "Nie zamawiałbym w McDonald's po 22.00. Management liczy wtedy pieniądze, robi papierkową robotę. Jest sporo zamieszania. Wtedy część pracowników korzysta z toalety i nie myje rąk lub nie zakłada rękawiczek i robi jedzenie".

Dostało się jednak nie tylko McDonald'sowi. Wśród komentujących znaleźli się także pracownicy KFC. Jeden z nich zdradził, że w "jego" restauracji zanieczyszczony olej był przechowywany i służył do przygotowywania jedzenia jeszcze kolejnego dnia...

O komentarz do sprawy poprosiliśmy przedstawiciela McDonald's Polska - przeczytaj.

Jesteście zaskoczeni? Trafiło się Wam kiedyś w daniach z fastfoodowych sieciówek coś niespodziewanego?

Więcej: