Wstrząsające zdjęcia gwiazdy po kolejnej chemioterpii

Shannen Doherty od ponad roku walczy z rakiem piersi. W lutym przeszła dwie operacje, w tym mastektomię. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie zamieszcza wstrząsające zdjęcia po drugiej już chemioterapii i pokazuje, jak zmaga się z wyniszczającym ją nowotworem.

Shannen Doherty zyskała  sławę po roli w kultowym serialu dla nastolatków „Beverly Hills 90210". Gdy zakończyła swoją przygodę z legendarnym serialu lat 90., zaczęła grywać w innych popularnych produkcjach telewizyjnych.

Najsławniejsza z nich była bez wątpienia komedia „Czarodziejki", w której to wcieliła się w jedną z głównych postaci – Prudence „Prue" Halliwell.

Od ponad roku serialowa Brenda zmaga się z nowotworem piersi. O tym, że jest chora, dowiedziała się przez przypadek podczas rutynowych badań.
Jakiś czas temu serialowa Brenda udzieliła poruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy szczerze opowiedziała o tym, jak radzi sobie z chorobą. W mediach społecznościowych zamieściła także zdjęcia, na których widać, jak obcina sobie resztki włosów.

Ostatnio Doherty opublikowała poruszające zdjęcia z chemioterapii.

Radio ZET/SI