2-latek został uduszony przez pufa. Usiadła na nim opiekunka

2-letni Leonardo Sanchez udusił się w żłobku w West Jordan w Stanach Zjednoczonych. Chłopczyk schował się pod dużym popularnym pufem, na którym usiadła opiekunka.

Kobieta, która usiadła na pufie, by poczytać dzieciom, nie miała pojęcia, że pod nim znajduje się chłopiec. Jak podaje portal Pix11.com, chłopczyk mógł być tam nawet kwadrans. Niestety udusił się.

- Zaskakuje mnie to, jak mogła go nie poczuć i nie usłyszeć - mówiła w rozmowie z FOX13 matka chłopca, Danielle Sanchez. Policja bada nagrania z monitoringu, choć pierwsze informacje nie wskazują raczej na to, by kobieta zrobiła to specjalnie. Mówi się raczej o bardzo nieszczęśliwym wypadku.

Żłobek wydał oficjalne oświadczenie. – Bardzo nam przykro z powodu tragicznej śmierci dziecka. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić, jak głęboki jest nasz smutek. Nie chcemy udawać, że rozumiemy, jak trudne jest to dla rodziny. Znamy ją dobrze, rozpaczamy razem z nią i modlimy się do Boga, by przyniósł jej pokój, którego bardzo potrzebuje – napisało kierownictwo w komunikacie.

17 września chłopczyk skończyłby dwa lata.

Radio ZET/SI