Skandaliczne zachowanie nauczycielki. Domagają się jej zwolnienia

Autystyczny chłopiec nie mógł dokończyć swojej roli w przedstawieniu. Powód? Dziecku występ przerwała jego własna nauczycielka. Zdarzenie z podstawówki w Clarksburg w stanie w Wirginia zarejestrowała na filmie mama chłopca.

Nic nie wskazywało na to, że szkolne przedstawienie może skończyć się takim skandalem. Zaledwie sześcioletni chłopiec grał w szkolnej sztuce, wystawianej z okazji zbliżającego się Święta Dziękczynienia, indyka. Swoją kwestię miał zakończyć zwrotem „gul gul". Niestety nie pozwoliła mu na to jego własna nauczycielka. Całe zdarzenie zarejestrowała na kamerze matka chłopca.

Kobieta postanowiła opisać całą sprawę na Facebooku. Dodała także filmik. W opisie można było przeczytać, że wyszła ze szkoły ze łzami w oczach.

– Mój syn jest trochę inny i wiem to. Ma za to ogromne serce i kocha wszystkich. Chciał po prostu powiedzieć „gul gul”, w końcu grał indyka – napisała rozżalona matka.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich nie brakuje takich, które zachęcają dyrekcję szkoły do zwolnienia nauczycielka. Czy tak się stanie? Czekamy na dalszy ciąg tej historii.

Radio ZET/SI