Marcin Wojciechowski o płycie Bruno Marsa 24 K oraz info ws. koncertu w Polsce

Marcin Wojciechowski o płycie Bruno Marsa 24 K i o koncercie wokalisty w Polsce. Sprawdź szczegóły dot. wizyty Marsa w naszym kraju.

Lakoniczna informacja o koncercie Bruno w Polsce pojawiła się na stronie artysty kilkanaście dni temu tuż przed ukazaniem się jego trzeciej płyty "24K Magic". Pisałem o niej dzień po premierze.

Entuzjazm słuchaczy szybko opadł, kiedy Bruno zaktualizował listę miast i zabrakło tam wizyty nad Wisłą. Dzisiaj jednak dotarła do nas miła informacja, że jednak zagra. Koncert odbędzie się w Łodzi i promować będzie "24 K Magic".

Obserwując karierę Bruno Marsa od samego początku nie miałem wątpliwości, że zajdzie daleko. Chłopak z Hawajów zagrał dotychczas dwie duże trasy przy okazji wydania płyt i tutaj widać jak bardzo się rozwijał. Od niezbyt dużych scen Stanów Zjednoczonych na początku 2011 roku do teraz, gdzie już jako jedna z większych gwiazd popu wyprzedaje miejsca w największych obiektach. Bruno sam pisze, produkuje, gra, ma duży wpływ na ostateczny efekt swojej twórczości i przyznam, że na ten koncert czekam szczególnie. Trasa koncertowa "24 K Magic Tour" obejmie 102 koncerty, głównie w Europie i Stanach Zjednoczonych i jeden w Europie.

Cieszę się, że wśród tych miast znalazł się Kraków. Koncert odbędzie się 27 maja pod patronatem Radia ZET.

Wszystkiego dowiecie się z naszego programu ZET na Punkcie Muzyki.

Prawie wszystkie koncerty Bruno Marsa przy poprzedniej trasie "Moonshine Jungle Tour" były całkowicie wyprzedane!

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: