Dawid Podsiadło zaprezentował klip do piosenki "Pastempomat" [WIDEO]

Dawid Podsiadło opublikował kolejny teledysk do utworu z płyty Annoyance and Disappointment. Sprawdźcie, o czym jest nowy klip Dawida.

"Pastempomat" to trzeci singiel z płyty Annoyance and Disappointment. Wybór tej piosenki, jako kolejny radiowy hit Dawid oznajmił podczas Spring Break 2016. Tytuł piosenki "Pastempomat" to nic innego, jak połączenie dwóch słów: Pas i tempomat.

Na klipie widać, grupkę znakomicie bawiących się ludzi. Wśród nich jest także Dawid Podsiadło. Piosenka pt. "Pastempomat" została przez fanów wokalisty uznana za najlepszą z płyty.

"

Zależało mi przede wszystkim na metaforycznym pokazaniu głównego bohatera w relacji z kolejnymi kobietami. Pokazania tego, jak wygląda droga, jaką pokonuje człowiek poszukując miłości. To kolejne związki, kolejne relacje, kończące się po to, aby zrobić przestrzeń następnym. Każde spotkanie, każde rozstanie jednak ma wpływ na kolejne. W dość lekki i metaforyczny sposób pokazujemy ten mechanizm – powiedział Sebastian Pańczyk, reżyser teledysku. "

A Wy? Co myślicie o piosence i teledysku? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Więcej: